مشاوره و سفارش

کاج مطبق

کاج مطبق سالیان زیادی است که زینت بخش منازل و دفاتر اداری در کشور ما می باشد. به همین سبب در بازار گل و گیاهان زینتی خرید و فروش عمده کاج مطبق از رونق بسیار خوبی برخوردار است. مشتریان محترم با خرید مستقیم کاج مطبق از واحد های تولیدی و حذف واسطه ها از بازار می توانند این گیاه زینتی را با بهترین کیفیت و ارزانتر از قیمت بازار خریداری نمایند.

شمشاد طلایی

تولید و فروش صدها هزار گلدان شمشاد طلایی در سایز های مختلف با بهترین کیفیت و ارسال بار به سراسر ایران با قیمت عمده تولیدی. در تولید شمشاد طلایی به دلیل اینکه تمام مراحل از قلمه زنی تا ترکیب خاک و پرورش شمشاد طلایی در این مرکز انجام می پذیرد، قیمت تمام شده برای مشتریان عزیز بسیار پائین تر از بازار گل و گیاهان زینتی می باشد.

انواع یاس

یاس هلندی با داشتن خصوصیات ویژه ای از قبیل قابلیت هرس پذیری بسیار مناسب، سرعت رشد بالا، امکان ساخت دیوار سبز، مقاومت در برابر ناملایمات جوی و بسیاری از دیگر موارد به گیاهی بسیار محبوب در بین طراحان فضای سبز تبدیل شده است. خرید یاس هلندی از تولید کننده همواره موجب می شود تا یاس هلندی با بهترین کیفیت به دست مشتریان محترم برسد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع گل تزئینی-سفارشیموجودتماس بگیرید
شمشاد طلایی-سفارشیموجودتماس بگیرید
یاس هلندی-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

در راستای حمایت از تولید‌کنندگان و مشتریان گل و گیاهان زینتی، برآن شدیم تا با حذف واسطه ها از بازار، نزدیکترین راه ارتباطی بین مشتری و کشاورز باشیم. یقینا” همکاری با این مجموعه، یک پل ارتباطی مستقیم بین شما و تولید کننده بوده ، و قادر خواهید بود تا با کیفیت ترین گیاهان زینتی را زیر قیمت بازار تهیه نمائید. بدین سبب شرکت گل و گیاهان زینتی عباس مفرد ، به عنوان بزرگترین مرجع فروش گل و گیاهان زینتی به صورت عمده در خدمت شما عزیزان میباشد.

مدیر فروش عباس مفرد

حسن عباس مفرد

Call Now Buttonتماس بگیرید