مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پرورش انواع سیکاس منحصر به فرد

آنچه در این مقاله میخوانید...

گیاه سیکاس مشخصات گیاه سیکاسگیاه سیکاس شرایط پرورش و نگهداری گیاه سیکاسگیاه سیکاس مرکز فروش اینترنتی گیاه سیکاس فروش گل سیکاس با قیمت گلخانه
گیاه سیکاس

پرورش انواع سیکاس منحصر به فرد از گیاهان که در علم رده بندی می شوند و از لحاظ رویشی و پرورشی بوطر وسیعی با هم تفاوت دارند . با باجود این نوع گونه ها به دلیل خاصیت گلبها به هم وابسته هستند و خانواده بزرگی را به وجود می آورد.

گیاه سیکاس

مشخصات گیاه سیکاس

گیاه سیکاس به نام لاتین CYCAS REVOLUTA از خانواده سیکاداسه و بومی ژاپن و مناطق استوایی می باشد .
سیکاس ها گیاهان دو پایه و کم رشد هستند . اغلب این نوع گیاه به صورت درخت و درختچه با ساقه ضخیم و غده ای هستند. اکثرا از جنس های مانند زامیا و استانژریا ساقه های زیر زمینی دارند . ساقه های سیکاس ها مانند نخل ها ستونی شکل و در جنس های ارتفاعی با هم تفوت دارند .
ارتفاع تنه جنس سراتورزامیا از سیکاسها از ۱۵ تا ۱۶ متر متغیر است. برخی سیکاس ها طول ساقه کم و پرورش آن در خانه طول آن به یک متر و ۸۰۰ سانتی متر می رسد که داخل گلدان می توان اندازه آن را کنترل کرد .
قطر این نوع گیاه رشد فوق العاده ای دارد و بیشتر شبیه نخل ها و سرخس ها می باشد .

گیاه سیکاس

شرایط پرورش و نگهداری گیاه سیکاس

خاک سیکاس : سیکاس در هر نوع خاکی رشد می کند ولی مناسب ترین خاک، خاکی است که بیشترین مواد آلی می باشد .
کود مورد نیاز : مناسب ترین زمان برای کود دهی این نوع گیاه فصل بهار و تابستان است. اگر برای رشد این گیاه از کود طبیعی استفاده می کنید باید از عاری بودنه دهانه و نوک پیاز سیکاس از انباشت کود مطمئن شوید چون ممکن است از بین رفتن برگ سیکاس یا به هم ریختن نظم برگها شود.
نور مناسب : این نوع گیاه دوستدار رطوبت زیاد محیط می باشد . در فصل تابستان همه روزه مقداری آب باید اسپری کرد .
دمای سیکاس : دما برای رشد این نوع گیاه باید معتدل باشد از ۱۰ تا ۱۸ درجه سانتی گراد می باشد .

گیاه سیکاس

مرکز فروش اینترنتی گیاه سیکاس

سیکاس در باغباتی گرمسیری از محبوب ترین نخلهاست و در شمال ایران مانند گیلان و مازندران و مرکز جنوب ایران که در شرایط محیزی قابل کشت در باغچه و فضای سبز است .
مرکز فروش این نوع گیاه در این مرکز می باشد که به صورت تجربی علمی و تخصی به فروش گل و گیاه مشغول می باشد .
این مرکز فعال اولین مرکز اینترنتی می باشد که محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش می رساند تا بتواند نیازهای روزافزون مردم را در این زمینه برآورده سازد . اکنون تمامی محصولات باغبانی و انواع گل سیکاس در سطح خانگی و گلخانگی در این فروشگاه عرضه می شود .

فروش گل سیکاس با قیمت گلخانه

سایت های فروشنده در زمینه خرید و فروش انواع گل سیکاس بسیار کم و محدود است و انها انواع گل سیکاس را به شکل های مختلف به فروش می رسانند . در صورتی که بعضی از این فروشنده ها این سایت اینترنتی به بالا رفتن قیمت ها قیمت این نوع گل را بالا اعلام می کنند .
این فروشگاه اینترنتی که به تخصص مضغول به این کار می باشد با همکاری و روابط خوب خودش با مشتریان در این زمینه با نازلترین قیمت در اختیارآنها قرار می دهد .

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید