مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش عمده آگاو زرد

آنچه در این مقاله میخوانید...

آگاو زرد معرفی و پرورش آگاو زردآگاو زرد بازار خرید گیاه آگاو زرد صادرات عمده آگاو زرد
آگاو زرد

پخش عمده آگاو زرد با کیفیتی مناسب و به صورت مستقیم از گلخانه هر روزه در اختیار خریداران محترم به تمام نقاط کشور انجام می شود .

آگاو زرد

معرفی و پرورش آگاو زرد

آکاو یک کلمه یونانی است که به معنی تحسین آمیز که این نام گونه ای از گیاه بزرگ و خاص است .
گیاهی که دائمی و همیشه سبز که برگها ساقه اصلی آن می باشد .برگهای پهن آن به ۲ متر می رسد که خیلی ضخیم و گوشتیی می باشد که برگها دارای تیغهای محکم و خمیده به رنگ قهوه ای مایل به سیاه می باشد. گلهای آن به رنگ زرد مایل به سبز که از وسط برگها بیرون می آید و شکوفه می کند .
این گیاه در سن ۶ تا ۸ سالگی دارای ساقه گل می شود و تعداد زیادی شکوفه گل در قسمت ساقه اصلی می روید .
این گیاه به سرما حساس می باشد و بسیار مقاوم هستند و خاک این گیاه اسیدی و قلیایی باشد بهتر رشد می کند .
این نوع گیاه اگر در محیطی مناسب قرار بگیرد رشد و نمو بهتری می کنند و ارتفاع آن بیش از یک متر می رسد .

آگاو زرد

بازار خرید گیاه آگاو زرد

مرکز خرید انواع گل آگاو زرد در این شرکت می باشد که با مناسب ترین قیمت روز به فروش می رسد . در هنگام خرید عممده این نوع گیاه باید به قیمت و کیفیت بالای این محصول توجه زیادی کرد.
اندازه گیاه و روش تکثیر گیاه و نوع بذر استفاده شده به صورت مستقیم روی قیمت تأثیر دارد و شما می توانید آن را در این مرکز سفارش دهید .
گل اصلی گیاه آگاو زرد بسیار زیبا است و برای پس از رشد گیاه از بین می رود و در واقع برگهای اصلی جای گل را می گیرد و گیاه زیبایی خود را از دست نمی دهد .
تکثیر این نوع گیاه هم از طریق بذر و هم از طریق کاشت و قلمه زدن صورت می گیرد . این گیاه چون در شرایط سخت مقاوم است نیاز به نوری زیادی می باشد تا از پوسیدگی ریشه این گیاه جلوگیری کند .
معمولا این گیاه نباید تو حیاط مخصوصا در زمستان کاشته شود چون در مقابل سرما حساس می باشد. به رطوبت و دمای اتاق برایش کافی می باشد .

آگاو زرد

صادرات عمده آگاو زرد

گیاه آگاو زرد کاربرد تزئینی دارد و معمولا در فضای سبز و محوطه سازی استفاده می کنند و به خاطر سرسبزی این نوع گیاه همیشه مورد توجه قرار گرفته و جلب نظر کرده است .
علاوه بر استفاده تزئینی کاربرد داروئی نیز دارد که از برگهای آنها برای کبودی و برای مصارف داخلی از جمله یبوست و یرقان استفاده می شود .
این نوع گیاه برای کاربردهای دیگر نیز استفاده کرد . این گیاه یک گیاه حاوی ساپونیم می باشد به عنوان صابون نیز استفاده می شود و خار این نوع گیاه برای سنجاق و سوزن استفاده می شود.
به علت کاربرد و فواید این نوع گیاه توجه افرادی زیادی را به خود جلب نموده که این نوع گیاه به کشورهای دیگر نیز صادر می شود .
پرورش و تکثیر این نوع گیاه در این مجموعه به طوری است که بتوانیم نیازهای عمده فروشان و صادرات را برطرف کنیم . به خاطر کیفیت بالای این گیاه در این مجموعه به یازارهای داخلی و خارجی عرضه می شود .

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید