مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مناسب ترین قیمت فروش عمده افرا قرمز در ایران

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکات مهم در کاشت افرا قرمزمناسب ترین راه برای کاشت افرا قرمز در باغچه

افرا دارای گونه های مختلفی است که افرا قرمز یکی از انواع پرفروش آن است و عرضه آن در فروشگاه ها و مراکز معتبر در اقسام گوناگون صورت می گیرد. قیمت فروش عمده افرا قرمز در ایران با توجه به اندازه، کیفیت و غیره متفاوت است و برای استعلام قیمت به سایت های معتبر مراجعه نمایید. در ادامه مطلب از نکات مهم در کاشت آن و مناسب ترین راه برای کاشت آن در باغچه به بحث و بررسی خواهیم پرداخت.

مناسب ترین قیمت فروش عمده افرا قرمز در ایران

نکات مهم در کاشت افرا قرمز

نکات مهم در کاشت افرا قرمزدرخت افرا قرمز ایستاده از قشنگترین گونه های آن است که تا ارتفاع ۶ متر رشد می کند و با هرس کردن به یک درختچه زیبا تبدیل می شود. در گلدان به عنوان یک گیاه آپارتمانی در صورت رعایت روش های صحیح نگهداری، رشد خوبی می کند و بونسای آن نیز بسیار جذاب است که مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

نکات مهم در کاشت آن عبارت است از:

  • دما
  • نور
  • خاک

این گیاه به سرمای زیاد، یخبندان، دمای بالا و باد شدید بسیار حساس است و باید در مکان مناسبی نگهداری شود. از نور مستقیم خورشید باید دور باشد زیرا باعث سوختگی برگ هایش می گردد همچنین به خاک سبک با زهکشی مناسب و اسیدی نیاز دارد و کمپوست نیز باید به خاکش اضافه شود، خاک گلدان باید مرطوب بوده و اگر خاکش خشک باشد رشد خوبی نخواهد داشت. آب و هوای معتدل برای آن بسیار خوب و ایده آل است.

مناسب ترین راه برای کاشت افرا قرمز در باغچه

مناسب ترین راه برای کاشت افرا قرمز در باغچهبرای کاشتن آن در باغچه باید روش های مراقبت و نگهداری از آن را بدانیم. این گیاه بوسیله بذر یا قلمه یا پیوند زدن شکمی تکثیر می شود. بعد از کاشتن آن در باغچه خاک را مرطوب نگه داشته و دمای مناسب برای رشد آن بین ۲۰ الی ۲۴ درجه سانتی گراد است و از تابش مستقیم آفتاب باید محافظت شود، بهترین زمان برای انتقال به باغچه اوایل بهار می باشد. مناسب ترین فصل برای هرس آن اواخر فصل پاییز است و هر دو سال یکبار از کود دامی برای افزایش رشد استفاده کنید.

افرا قرمز دارای گونه های مختلفی است که می توان به نمونه های زیر اشاره کرد:

  • افرا قرمز ژاپنی
  • افرا قرمز مینیاتوری
  • افرا قرمز سلطنتی
  • افرا قرمز مجنون
  • افرا قرمز ایستاده

قیمت هر کدام از انواع آن با توجه به کیفیت و سایز متفاوت است و در فروشگاه های اینترنتی می توانید با قیمت بسیار مناسبی انواع آن را تهیه نمایید که با ورود به سایت انواع و اقسام افرا را با ذکر ویژگی هایشان مشاهده نموده و پس از انتخاب و ثبت سفارش به نشانی شما فرستاده می شود و در خرید اینترنتی در وقت و هزینه شما صرفه جویی خوبی می شود.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید