مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت فروش عمده انواع کاج نوئل در سراسر تهران

آنچه در این مقاله میخوانید...

نکات مهم در کاشت انواع کاج نوئلفروش عمده کاج نوئل درجه یک در ایرانتولید انواع کاج نوئل با قیمت مناسب در تولیدی هاروش های آبیاری کاج نوئل در خانه

درختان زیادی وجود دارند که رشد آنها بسیار سریع است نمونه ی کاج نوئل از این نوع درختان است، به خاطر کریسمس از معروف ترین کاج های دنیا به شمار می رود. این نمونه ظاهری زیبا و شکیل دارد و در دو رنگ آبی و سبز در پارک ها و … یافت می شود. نوع آبی به خاطر فرم و رنگ جالب سوزن ها برای زیبا سازی شهر و محیط زیست مصرف زیادی دارد. در ایران نیز مانند سایر کشور ها از این نوع درخت ها استفاده می کنند، برخی از مراکز فروش در تهران آن را به صورت عمده به شهرداری ها ارائه می دهند. قیمت عمده کاج نوئل در تهران را باید از همین مراکز فروش پرسید.

قیمت فروش عمده انواع کاج نوئل در سراسر تهران

نکات مهم در کاشت انواع کاج نوئل

نکات مهم در کاشت انواع کاج نوئلهر درختی برای رشد نیاز به خاک، آب، کود و …. دارد کاج نوئل هم از این موضوع مستثنا نیست. این درخت در سایه و آفتاب رشد می کند اما برای رشد بهتر روزانه حداقل به ۶ ساعت آفتاب نیاز دارد، اگر این نوردهی کم شود گل دهی آن کاهش می یابد. 

این درخت در هر نوع خاکی رشد می کند اما خاک های خنثی را به نمونه های اسیدی ترجیح می دهد. از دیگر نکات مهمی که هنگام کاشت این درخت باید به آن توجه کرد آبیاری او می باشد، به خاطر ریشه سطحی که دارد نباید آب زید به آن داد زیرا باعث از بین رفتن آن می شود.

فروش عمده کاج نوئل درجه یک در ایران

فروش عمده کاج نوئل درجه یک در ایراندر ایران مراکز زیادی هستند که در زمینه کاشت و پرورش این نوع درختان فعالیت می کنند و آنها را به صورت عمده در اختیار شهرداری ها و برخی گلخانه ها قرار می دهند تا این درختان را برای زیبا تر شدن محیط زیست در خیابان ها می کارند.

کاج نوئل از نمونه هایی می باشد که در منازل هم در گلدان می توان نگهداری نمود. برخی از افرادی که منازل ویلایی دارند از آنها برای زیبا تر کردن حیاط خود استفاده می کنند. فروشنده کاج نوئل موظف است هنگام مراجعه مشتریان آنها را راهنمایی کند تا درخت یا درختچه آنها خراب نشود. 

تولید انواع کاج نوئل با قیمت مناسب در تولیدی ها

تولید انواع کاج نوئل با قیمت مناسب در تولیدی هاکاج نوئل دارای گونه های زیادی می باشد که هر یک شکل متفاوتی دارند. امروزه مراکز بسیاری در سراسر کشور هستند که تولید کننده انواع کاج نوئل هستند و آن را در بهترین شرایط پرورش می دهند و روانه بازار ها می نمایند.

تولیدی ها این درختان را با قیمت هایی مناسب و به صرفه در اختیار خریداران قرار می دهند. از جمله گونه های این درخت می توان به: 

  • نوئل سبز
  • نوئل بالشتی
  • نوئل کانادایی
  • کاج نوئل نقره ای و آبی کاستر

اشاره کرد.

روش های آبیاری کاج نوئل در خانه

روش های آبیاری کاج نوئل در خانهبرخی از کاج های نوئل را می توان در آپارتمان ها نگهداری نمود که به آنها کاج مطبق می گویند، برای نگهداری از آنها باید نکات زیادی را رعایت کرد تا درختچه ای زیبا داشته باشید. 

همان گونه که گفتیم این درخت با آب زیادی نیاز ندارد، فقط باید در حدی که خاک مرطوب شود به آن آب داد، بهترین روش برای آب دادن به کاج نوئل آپارتمانی، آبپاش می باشد. 

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید