مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش سرو به صورت عمده

آنچه در این مقاله میخوانید...

درخت سروانواع سروفروش سرو به صورت عمده
فروش سرو به صورت عمده

فروش سرو به صورت عمده بهترین روش خرید برای باغداران، کشاورران و تمامی افرادیست که مایل به خرید این درخت تزئینی با تعداد بالا هستند.
خرید عمده این درخت بصورت حضوری در گلخانه ها و یا بصورت اینترنتی در سایت های تخصصی گیاهان انجام میشود.

فروش سرو به صورت عمده

درخت سرو

درخت همیشه سبز سرو در بین فرهنگ ایرانیان ریشه دار است و به نماد ملی درخت ایران و نماد استقامت معروف است و در اثر نقاط ایدان رویش دارد. برگهای این درخت سوزنی کوچک، گوشتی و متصل بهم است که میوه ای شبیه به گردو دارد و فرم کلی آن شبیه به یک مخروط است. ارتفاع کامل این درخت بین ۵ تا ۴۰ متر متغیر است.
این درخت در فضاهای سبز کاربرد تزئینی و در اطراف مزارع به عنوان نگهدارنده‌ی باد استفاده میشود. درخت سرو با توجه به شکل ظاهری انواع و گونه های مختلفی دارد که هر کدام نوع نگهداری و آبیاری مخصوص به خود را دارد.

فروش سرو به صورت عمده

انواع سرو

گونه های این گیاه با توجه به خاستگاه آن بسیار متنوع است و طبق نظر متخصصین این حوزه تا ۲۵ گونه نیز خواهد رسید. ارتفاع، رنگ برگها و شکل تاج درختان سرو با هم متفاوت است. در اینجا به برخی از گونه های مهم سرو اشاره میکنیم

  • سروناز
  • سرو کشمیر
  • سرو سیمین یا نقره ای
  • سرو طبری
  • سرو شیراز
  • سرو زربین
  • سرو لاوسون

نگهداری درخت سرو

همانطور که گفته شد درخت سرو نماد مقاومت است و نگهداری آن بطور کلی خیلی سخت نیست. این درخت با هوای سرد مشکلی ندارد و رطوبت خود محیط برای آن کافیست. درخت سرو به آفتاب کامل احتیاج داشته و در سایه ریشه آن خشک میشود.
ساختار برگ های درخت سرو مانند فلس است به همین دلیل به خشکی مقاوم است اما تا دو سال اول کاشت نهال، احتیاج به آبیاری منظم و سر وقت دارد.

فروش سرو به صورت عمده

فروش سرو به صورت عمده

درخت سرو به دلیل زیبایی منحصر بفرد و دوام زیاد آن محبوبیت فراوانی در بین باغداران دارد. شکل ظاهری این درخت برای کاشت ردیفی بسیار مناسب است و بعنوان درخت زینتی استفاده میشود.
خرید این نهال بصورت عمده سود بسیاری را برای خریدار به همراه دارد. سایت ما بصورت مستقیم اقدام به فروش نهال سرو در تعداد بالا نموده است. شما میتوانید در سایت ما تمامی انواع سرو را مشاهده و پس از انتخاب نوع و تعداد مورد نظر سفارش خود را ثبت کرده و در کوتاه ترین زمان تحویل بگیرید.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید