مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

عرضه انواع آگاو ویکتوریا

آنچه در این مقاله میخوانید...

آگاو ویکتوریا مشخصات کلی کاکتوس آگاو ویکتوریاآگاو ویکتوریا شرایط نگهداری کاکتوس آگاو ویکتوریاآگاو ویکتوریا فروش کاکتوس آگاو ویکتوریا فروشگاه اینترنتی انواع آگاو ویکتوریا
آگاو ویکتوریا

عرضه انواع آگاو ویکتوریا بعد از پرورش و رشد کامل این نوع گیاه در فروگاه ها و گلخانه ها به پخش و فروش می رساند. این نوع کاکتوس زیبایی خاصی برای تزئینی منازل و اداره جات می باشد که این فروشگاه این نوع گیاه را به صورت مستقیم به دست مشتریان عرضه می کند.

آگاو ویکتوریا

مشخصات کلی کاکتوس آگاو ویکتوریا

نام علمی کاکتوس آگاو ویکتوریا AGAVE VICTORIA REGINAE که از خانواده مارچوبه می باشد و بومی شمال شرق مکزیک است .
آگاو ویکتوریا گونه ای از هزاران واریته آگاوها هستند که توسط توماس مور به احترام ملکه ویکتوریا انگلیسی به این نام نامگذاری شده است .
این نوع گیاه از گیاهان کم رشد می باشد که قطر آن ۴۵ سانتی متر رشد می کند. برگه های محکم و زیبایی دارد که از سه زاویه مثلی به رنگ سبزه تیره روشن و روشن با خطوط سفید بر روی برگها دیده می شود . این نوع کاکتوس بدون تیغ است فقط در انتها و مرکز برگها آنها به صورت محدود تیغ مشاهده می شود .
این گیاه در در خاکها آهکی رشد می کنند و در همه مناطق جهان کشت آن رایج است .

آگاو ویکتوریا

شرایط نگهداری کاکتوس آگاو ویکتوریا

نور : کاکتوس آگاو ویکتوریا چون در مناطق سخت و نیمه بیابانی ودر اطراف دامنه های شیب دار و در نزدیکی صخره ها یافت می شود و رشد می کند و در شرای سخت مقاومت زیادی دارد نیاز به آفتاب شدید داره و سایه برایش خوب نیست .
آبیاری : نیاز این گیاه به آب زیاد است ولی نباید زیاد آبیاری شود چون احتمال زیاد ریشه آنها پوسیده شود . در زمستان باید در مناطق آزاد و بیرون در هوای آزاد نگهداری شود .
رطوبت : گیاه کاکتوس آگاو ویکتوریا به رطوبت حساسیت نشان نمی دهد و به همان روطبت خانه و حیاط برایش کافی است و تغذیه آن دو ماه یک بار کود کاکتوس یا آب ماهی می باشد .

آگاو ویکتوریا

فروش کاکتوس آگاو ویکتوریا

موارد استفاده کاکتوس آگاو ویکتوریا را می توان در کاربرد تزئینی و فضای سبز و محوطه سازی، موارد استفاده در پزشکی، مصارف غذایی، مصرف در نوشیدنی های الکلی، کاربرد الیاف و …. نام برد .
عصاره این نوع گیاه به عنوان یک صابون استفاده می شود خار بر روی این نوع گیاه به عنوان سنجاق و سوزن استفاده می شود .

فروشگاه اینترنتی انواع آگاو ویکتوریا

فروشگاه اینترنتی بزرگ این گلخانه بزرگترین فروشگاه اینترنتی آگاو ویکتوریا می باشد که با گستره ای از انواع این نوع برای تمام اقشار مردم جامعه تجربه یک خرید اینترنتی خوبی را برای آنها تداعی می کند .
از خصوصیات مهم و بارز این نوع فروشگاه اینترنتی ارسال سریع، ضمانت بهترین قیمت و تضمین بهترین نوع می باشد که این فروشگاه از نوع تاسیس به این سه نوع خصوصیت پایبند بوده و با رعایت این سه خصوصیت هر سال حوزه ی فعالیتش را در فروش این نوع گل گسترده تر کرده است . جهت خرید می توانید گیاه مورد نظرتان انتخاب کنید و سفارش دهید .

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید