مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید اینترنتی کاج لاوسون با مناسب ترین قیمت

آنچه در این مقاله میخوانید...

شرایط نگهداری کاج لاوسونروش های تکثیر کاج لاوسون در کشورمناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسونقیمت فروش انواع کاج لاوسون در بازار

کاج لاوسون این گیاه زینتی برای افزایش زیبایی باغها و پارکها استفاده می شود. این کاجها در زمینهایی که زهکشی مناسب دارند به خوبی رشد کرده و براحتی با روشهای مختلفی تکثیر می یابد. این گیاه زیبا هم بصورت حضوری قابل تهیه است و هم از طریق خرید اینترنتی قابل تهیه است. جامع ترین فروشگاه خرید اینترنتی کاج لاوسون و خرید انواع کاج می تواند این کاج طلایی را براحتی در اختیارتان قرار دهد. خرید کاج لاوسون و استعلام آن با مناسب ترین قیمت در بازار از طریق سایتها امکانپذیر است. 

خرید اینترنتی کاج لاوسون با مناسب ترین قیمت

شرایط نگهداری کاج لاوسون

شرایط نگهداری کاج لاوسوندر خصوص نگهداری کاج لاوسون باید گفت که این گیاه زینتی زیبا در خاکهای سرشار از آب ماندگاری بالایی ندارد و ریشه های آن آسیب می بیند. کود مناسب برای این گیاه خاک کمپوست گلدان است و به همین دلیل می توان آن را در گلدان نیز کاشت و در گوشه ای از حیاط خانه خود آن را داشته و از زیبایی آن لذت ببرید. این گیاه باید در معرض نور مستقیم خورشید قرار گیرد.

روش های تکثیر کاج لاوسون در کشور

روش های تکثیر کاج لاوسون در کشوربرای تگثیر این گیاه زیبا باید دانست که زمان تکثیر آن اواخر تابستان و اوایل پاییز است. برای ازدیاد این گیاه باید از شاخه های نیمه خشک درخت استفاده کنید. بدین طریق که آن را به اندازه ۱۰-۱۵ سانتی متر جدا کرده و در گلدان حاوی خاک مناسب بکارید تا جوانه بزند.

این قلمه ها را به عمق سه الی چهار سانتی متر در خاک فرو برده و آن را روزی یک مرتبه به مقدار کم آبیاری می کنیم. از دیگر راههای تکثیر این گیاه کاشت آن با بذر است که همیشه با این روش کاشت موفقی را تجربه خواهید کرد. اما این روش زمان زیادی می طلبد و به همبن دلیل استقبال چندانی از آن نمی شود.

مناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسون

مناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسونمناسب ترین خاک برای کاشت کاج لاوسون خاک گلدان یا همان خاک کمپوست است که به دلیل فراوانی آن کار کشت این گیاه در سهل نموده است.

از آنجا که درخت کاج لاوسون از طریق قلمه زنی رشد بیشتری داشته و بسرعت تکثیر می شود و شرایط نگهداری آن هم آسان بوده، برای هر دوستدار گل و گیاهی مقدور است که آن را تکثیر کرده و از آن یهره برداری اقتصادی نماید. با فروش کاج لاوسون شما می توانید به یک منبع درآمد ارزنده دست یابید. 

قیمت فروش انواع کاج لاوسون در بازار

قیمت فروش انواع کاج لاوسون در بازارامروزه سایت هایی اقدام به فروش این گیاه زینتی زیبا نموده و آن را برای خرید عموم در دسترس قرار داده اند. فروشنده کاج می تواند مشخصات محصول خود را در سایت قرار داده تا خریدار بتواند از آن استفاده کرده و براحتی خرید خوبی را تجربه کند.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید