مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خریداران عمده انواع کاج لاوسون در سراسر کشور

آنچه در این مقاله میخوانید...

روش های تکثیر انواع کاج لاوسوننکات مهم در خرید و فروش کاج لاوسونروش های آبیاری کاج لاوسون

یکی از درختان پر طرفدار برای طراحی فضای سبز درخت کاج لاوسون است. خریداران کاج لاوسون در طراحی های فضای سبز حیاط خانه ها و ویلاهای خود ترجیح می دهند برای زیبایی بیشتر آنجا از این درخت استفاده کنند.

خریداران عمده انواع کاج لاوسون در سراسر کشور

روش های تکثیر انواع کاج لاوسون

روش های تکثیر انواع کاج لاوسونافرادی که در حیاط خود درخت کاج لاوسون دارند باید با شیوه های کاشت و نگهداری آنها آشنا باشند تا بتوانند به بهترین نحو از آنها نگهداری کنند و از زیبایی آن لذت ببرند.

کاج لاوسون رشد کمی دارد و بیشترین ارتفاع آن به ۴ متر می رسد. کاج لاوسون تحمل پذیری بالایی در مقابل دمای زیاد مناطق گرم سیری دارد و حتی دمای ۱۵ درجه زیر صفر را نیز تحمل می کند اما دمای هوای معتدل و مرطوب بهاری بهترین دما برای رشد کاج لاوسون است.

خاک مناسب برای کاشت این گیاه خاک لومی شنی که دارای رطوبت مناسب و زهکشی خوب باشد است و اما نور مورد نیاز برای رشد آن بسیار مهم است و حداقل روزی ۶ ساعت باید زیر نور باشد تا رشد خوبی داشته باشد در غیر اینصورت رشد آن کاهش پیدا می کند.

کاشت کاج لاوسون و روش تکثیر آن مانند اکثر درختان  به روش قلمه زنی صورت می گیرد که در اواخر فروردین ماه تکثیر آن شروع می شود. به این صورت که قلمه های ۲۰ سانتی متری را از درخت جدا می کنیم و برگ های قسمت هایی که باید در خاک قرار گیرد جدا کرده و در خاک و گلدان از قبل آماده شده کاشته می شود.

نکات مهم در خرید و فروش کاج لاوسون

نکات مهم در خرید و فروش کاج لاوسونبرای خرید کاج لاوسون می توانید به گلخانه ها و باغ هایی که نهال انواع کاج را پرورش می دهند و به فروش می رسانند مراجعه کنید.

به خاطر استقبال بسیار خوب مردم از این نوع کاج افراد بسیاری به کاشت و پرورش روی آورده اند؛ حتی برخی از تولید کنندگان به فروش اینترنتی روی آورده اند تا از این طریق مشتریان زیادی از سراسر کشود داشته باشند.

روش های آبیاری کاج لاوسون

روش های آبیاری کاج لاوسونهمانطور که قبلا اشاره شد کاج لاوسون به خاطر هرس پذیری بالایی که دارد به اشکال مختلف می توان آن را هرس کرد. کاج لاوسون پیچ به دلیل شکل ظاهری پیچی که دارد زیبا بوده و مورد توجه خریداران بسیاری قرار گرفته است.

اگر به حیاط افرادی که به زیبایی حیاط خود اهمیت زیادی می دهند نگاه بکنیم به احتمال زیاد یک یا چند درخت کاج دارند.

با اینکه کاج لاوسون به آبیاری زیادی نیاز ندارد و مرطوب بودن خاک آن کافی است اما باید در فصل تابستان بیشتر مراقب دفعات آبیاری آن باشید تا خاک آن را مرطوب نگه دارید.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید