مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

آخرین قیمت کاج مطبق تزیینی

آنچه در این مقاله میخوانید...

کاج مطبق تزیینیکاج مطبق تزئینیکاج مطبق تزیینیروش نگهداری کاج مطبق آپارتمانیکاج مطبق تزیینیکاج مطبق تزیینیخرید اینترنتی کاج مطبق
کاج مطبق تزیینی

آخرین قیمت کاج مطبق تزیینی در انواع سایز و گونه در سایت ما قابل مشاهده است. نگهداری از این گیاه در منزل علاوه بر زیبایی بخشی به محیط خانه باعث تصفیه هوا میشود.

کاج مطبق تزیینی

کاج مطبق تزئینی

کاج مطبق یکی از زیباترین و لوکس ترین درختچه های تزئینی آپارتمانیست که نگهداری از آن کمی مشکل و قیمت آن نسبت به سایر درختچه ها بیشتر است. علت قیمت بالای این گیاه تکثیر مشکل آن میباشد.
این گیاه بومی کشور استرالیاست و پرورش گسترده ای در ایران دارد.
کاج مطبق نیاز نوری زیادی ندارد در نتیجه از گونه های آپارتمانی کاج بحساب می آید البته این گیاه در آپارتمان رشد بسیار کند و در حیات‌وحش رشد بسیار سریعی دارد.

کاج مطبق تزیینی

روش نگهداری کاج مطبق آپارتمانی

این گیاه تا حد معمول به رطوبت احتیاج داشته و خیس بودن دائمی خاک کاج مطبق باعث زرد شدن و ریختن برگهای آن میشود. یکی دیگر از مواردی که باعث خراب شدن برگ کاج میشود گرمای بیش از حد است و سرمای زیاد هم باعث خم شدن برگ ها میشود. پس یک دمای معمولی بین ۱۵ تا ۳۲ برایش کافی میباشد.
تابش نور خورشید فقط از یک جهت، متراکم نبودن بافت خاک گلدان و کمبود مواد مغذی باعث رشد یک جهته این گیاه و در نهایت شکستن آن میشود. پس توجه به تمام این نکات شما را در نگهداری صحیح کاج مطبق راهنمایی خواهد کرد.

کاج مطبق تزیینی

کاج مطبق تزیینی

اگر به دنبال یک درختچه زینتی شیک و فوق العاده زیبا هستید، قطعا کاج مطبق بهترین انتخاب است. این کاج زیبا با برگ های پر، پررنگ، گوشتی و براق خود ظاهری جذاب و زیبا دارد.
قیمت این درختچه نسبت به سایر گیاهان بیشتر است اما در صورت انتخاب مکانی مطمئن برای خرید مجبور به پرداخت مبلغ هنگفت نمیشوید.
سایز درختچه های کاج مطبق مختلف و قیمت آن با توجه به تعداد طبقه های آن متفاوت است.

خرید اینترنتی کاج مطبق

سایت ما بعنوان جامع ترین و تخصصی ترین سایت فروش گل و گیاه ارسال انواع گیاهان آپارتمانی را با عالی ترین کیفیت به عهده دارد.
یکی از شیک ترین و پرطرفدارترین درختچه های زینتی موجود در سایت ما کاج مطبق تزئینی میباشد و این کاج زیبا را در ارتفاع های مختلف با انواع گلدان ارائه میدهد.
لیست قیمت این کاج ها در سایت ما قابل مشاهده و مقایسه است و ما به شما این اطمینان را میدهیم که این لیست ارزان ترین و با کیفیت‌ترین کاج مطبق را به شما ارائه میدهد.

حسن عباس مفرد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه عباس مفرد شما را به خرید بهترین گل های زینتی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید